Ayakkabının Top Ten’i

Tutkunu olduğumuz ayakkabılar, hemen her hanımın en çok önem verdiği parçalardır. Ancak ürünlerde şıklık, kalite ve konfor hep ön planda olur. Her hanım bu ayakkabılardan kullanmayı ister. İşte hem şık hem kaliteli hem de konforlu en iyi ayakkabı markalarından birkaçı….

  1. Alexander McQueen; Givenchy önderliğindeki tasarım ekibi köşeli kesim, klasik lüks ayakkabı hatları, modernleştirilmiş 16. yüzyıl tasarımları ile kaynaştırmaktadır. Böylece çağdaş ama abartılı şıklığı yakalayabilirsiniz. Ancak tasarımların benzersiz olduğu kesindir.
Alexander McQueen ayakkabı
En iyi Ayakkabı – Alexander McQueen

 

  1. Brian Atwood; Mükemmel işçilik ve üstün kalite bu markanın tanımlayıcılarıdır. İtalya’da yapılan bu lüks ayakkabılar, giyen kadının bacaklarını güçlendirmek için hazırlanmaktadır.
Brian Atwood ayakkabı
En İyi Ayakkabı – Brian Atwood

 

  1. Stuart Weitzman; Milyon dolarlık ayakkbıların tasarımları özellikle kırmızı halılar üzerinde sık sık gördüğümüz ürünler. Her zaman daha şık ve konforlu ayakkabı üretme iddiasında olan bir markadır.
Stuart Weitzman ayakkabı
En İyi Ayakkabı – Stuart Weitzman

 

 

  1. Miu Miu; Sahibi İtalyan Miuccia Prada’dan ismini alan marka özellikle lüks tadarım yapan, genç ve sofistike bir marka olarak tanınmaktadır. Moda dünyasının hitleri de dahil olmak üzere kalitesinden ve tasarım güzelliğinden memnun olmayan hanım yoktur.
Miu Miu ayakkabı
En İyi Ayakkabı – Miu Miu

 

  1. Gucci; Toplumda aslında en çok bilinen markalardan biridir Gucci. 90’lı yıllarda ki kötü günlerini Tom Ford ile geride bırakan marka, listede 10. sırada yer alıyor. Şık tasarımları Gucci ayakkabı markasını bir klasik haline getirdi. Özellikle kaliteli ve konforlu olarak tanımlanan ayakkabılar İtalyan ve Fransız sermayenin ortak bir markası…
Gucci ayakkabı
En İyi Ayakkabı – Gucci

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*