Beli İnce Gösterme Yolları

Fiziksel görünümüne dikkat eden kadınların sayısı iyice artıyor. Özellikle bel kısmı kadınların dişiliklerini önce çıkaran en önemli bölgelerin başında geliyor. Beslenme, hamilelik, spor aktivilerinden yoksunluk ve çevresel bazı sebeplerden dolayı belimiz zaman içinde kalınlaşabilir. Bunun önüne geçmek için doğru beslenmek ve egzersiz yapmak gerekir, ama ya buna hiç vaktimiz yoksa. Öyleyse birkaç püf noktasıyla bunu yapmak mümkün.

ince belli olmanın püf noktaları
İnce Belli Olmanın Püf Noktaları

Kıyafetlerle Göz algısı Yaratma

Öncelikle etek giydiğinizde ince bir görünüme kavuşmak için sıkı dokunmuş ve koyu renkleri tercih edin. Etek boyu biraz yukarıda olmalı ve topuklu ayakkabı giyerek daha slim bir görünüme kavuşabilirsiniz.

ince belli olmak
İnce Belli Olmak

Gözleri “Üst” Kısma Çekin      

Bakışları bel kısmınızdan uzaklaştırmak için kolyeler, büyük küpeler veya renkli fularlar kullanın. Dikkatleri omuzlara çekmelisiniz örneğin vatkalı bluzları tercih ederek bele olan ilgiyi tamamen kaybedebilirsiniz.

ince bel görünümü
İnce Bel Görünümüne Sahip Olmak

Kombinler Hayat Kurtarır

Penye tişörtler ve salaş kıyafetlerle kot pantolon kullanarak belinizi gizleyebilir ve bulunduğunuz ortamda belinizi asla belli ettirmezsiniz.

ince bel görünmek
İnce Belli Görünmek

Aksesuarları Kullanın

Büyük kemerler ve fiyonklar kullanın, ince belli görünmek için her yol mübah değil mi? Kemeri belinizin biraz üstünde kullanın, bluz ve eteğinizle uygun renkler seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Çevrenize Mesaj Verin

Dik yürüyün, dik oturun ve karnınızı içe çekin. Her şeyden önce rahat olun “Benim de ince belim var” mesajını doğru verin.

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*