Bol Etekler İle Tesettür Kombini

Tesettür giyim her sene bir önceki seneden daha fazla artış göstererek bayanlar tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Günümüzde her giyim stili kadar rağbet görüyor ve artık diğer giyim stilleri kadar geniş kitleye hitap ediyor. Tesettür giyim modasında bu çeşitlilik arttığı için bayanlar artık daha kolay kombinler yapmaya başladılar.

Bol Etekli Tesettür Kombinleri
Bol Etekli Tesettür Kombinleri

Tesettür giyimde tesettür etekler ile çok çeşitli kombinler yapılabilir. Bir çok tesettür etek modelinin olması sayesinde bayanlar çeşit çeşit giyim tarzı elde edebiliyor. Belden ayak bileğine kadar uzanan etekler, kot etekler, düz kesim uzun etekler ve bol etekler…Bu tesettür etek modellerine daha birçok model eklenebilir ama bu yazıda bol etekler nasıl kombinlenir bundan bahsedeceğiz.

Bol Etekli Tesettür Kombin Modelleri
Bol Etekli Tesettür Kombin Modelleri

Bol Etekleri Nasıl Kombinleyebiliriz?

Günlük giyim tarzında da sıklıkla tercih edilebilecek olan bol etekler ile her mevsim değişik tarzlarda kombinler yapılabilir. Bu etekler ile yapılacak kombinlerde hem güzel bir görünüm elde edebilir hem de bol eteklerin rahat tarzı ile gün boyu giyilebilir. Bu etekler yazın tercih edilecek ise eteğin üzerine giyilecek gömlek ya da bir bluz ile tercih edebilirsiniz. Bol etekler yazın giyilecek ise ince yapılı kumaşlardan tercih edilmelidir. Kışın ise üzerine giyilecek kalın bir kazak ile kombinlenebilir. Altına giyilecek kışlık botlar ile iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. Bir diğer tercih olarak üzerine sade renklerde bir gömlek ve onun üzerine giyilecek uzun bir hırkayla da kombinleyebilirsiniz. Bol etekler kışın tercih edilecek ise kalın kumaşlardan tercih edilmelidir.

Tesettür Kombinleri
Tesettür Kombinleri

Bol Etekler ile Sportif Kombinler

Bayanlar günlük yaşamda genelde sportif giyinmeyi tercih ederler. Bu giyim tarzı tesettür giyimde de tercih edilebilir. Bol etekler ile günlük tarzda sportif kombinler yapılabilir. İlk olarak bol etekleri üzerine bol tunikler giyerek kombinleyebilirsiniz. Son zamanlarda popülerliği artan bol giyim tarzına bu kombin şekliyle ulaşabilirsiniz. Altına giyeceğiniz şık ve rahat bir spor ayakkabı ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Ya da yine bol etekler üzerine günlük tarza uygun bluzlar giyerek de sportif bir tarz yaratabilirsiniz. Böyle yapılan bir kombini kot ceketler veya deri ceketler ile de güçlendirebilirsiniz.

Etekli Tesettür Kombini
Etekli Tesettür Kombini

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*