Bursa Sosyete Pazarı Yerleri ve Açık Olduğu Günler

Sosyete Pazarında Satılan Ürünler
Bursa Sosyete Pazarında Satılan Ürünler

Günümüzde sosyete pazarlarına ilgi gün geçtikçe büyüyor. Ülkemizin her semtinde rağbet gören bu pazarlar, daha çok kadınlara yönelik ürünler satarak kadınları memnun ediyor ve bursa sosyete pazarı da bunlardan biridir. Çoğu ürün uygun fiyatlarla satılırken her bütçeye göre kıyafet ve aksesuar bulmak da mümkün.

Bursa Sosyete Pazarı: Osmangazi belediyesi tarafından açılan Pazar modern mimarisi ile dikkat çekiyor. Alışveriş edecek bayanlara kapılarını Salı günü açan bu pazarda her isteğe göre kıyafet aksesuar ve makyaj malzemesi mevcut.

Mimarisiyle Dikkat Çekiyor: Bursa’nın güzel havasına uygun bir mimari ile inşa edilmiş bu Pazar Bursa’nın Osmangazi ilçesinde yer alıyor. Bursa halkının dikkatini çektiği gibi bir çok turistin de dikkatini çeken bu pazarın dış görüntüsü tarihi bir mimariyi andırıyor.

Bursa Sosyete Pazarı alışverişin yeni adresi

Şık Kombinler Yapın: İstediğiniz kıyafetleri çok uygun fiyatlarını alabileceğiniz gibi yan yana duran tezgahlardan kendinize şık kombinler yapabilirsiniz. Pazarın Bursa’ya uyan havasını solurken bir taraftan da hangi kıyafetinizin üzerine hangi kıyafeti veya aldığınız bir ayakkabının altına hangi tür ayakkabıyı alabilirsiniz ona karar verebilirsiniz.

Özel Kumaşlar: Dikiş dikmesini bilen bayanlar için kumaş tezgahlarının da bulunduğu Bursa sosyete pazarı tezgahlarında neredeyse yok yok, aldığınız bir pantolonun üzerine dikişten anlayan bir yakınınız varsa veya kendiniz dikişten anlıyorsanız şık bir buluz dikebilirsiniz. Hepsine uygun şekilde alabileceğiniz çantalarda tezgahlarda alıcılarını bekliyor.

Popüler Aramalar:

  • bursa sosyete pazarı
  • Cumartesi Sosyete Pazarı Yıldırım/Bursa
  • bursa sosyete pazarları ve günleri

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*