Çılgın Çantalar

Hollandalılar farklı insanlar…. Hemen her şeyin bir müzesi olan Hollanda’da, insanlar da biraz daha farklı bir bakış açısına sahipler herhalde ki; moda bloggerı ve tasarımcısı Rommy Kuperus, farklı ve inanılmaz çılgın çanta tasarımları ile dikkat çekmeye başladı.

2017 çanta modelleri
2017 Çanta Modelleri

Ancak bu çantaları kullanmak bile biraz cesaret istiyor gibi sanki. Çünki şekeri düşen biri elinizdeki çantayı yemeye çalışabilir birden.

Hollandalı Çanta Tasarımcısı

Rommy Kuperus, yiyeceklerden ilham alarak çantalar üretiyor.

en trend çanta modelleri
En Trend Çanta Modelleri

Örneğin en çok sevdiğiniz tatlı hangisidir diye sorulsa ilk olarak kişilerin aklına dondurma gelir çoğunlukla. Hele de sıcak günler yaşanıyor ise. Bu çılgın çanta tasarımlarından birisi dondurma şeklinde. Hem de ister meyveli ister çikolatalı seçebiliyorsunuz dondurmanızı. Pardon yani çantanızı. Üstelik meyveli dondurma çanta üzerine çikolata sosu bile koydurabilirsiniz.

İnsanların en büyük derdi obezite iken çilekli ya da vişneli pasta, bol sosisli piza sevenlerdenseniz o da olur. Karnınız acıktığında çantanın bir tarafından yemeye başlayabilir insan.

ilgi çekici çantalar
İlgi Çekici Çantalar

Modanın Yeni İlham Kaynağı

Hollandalı bu tasarımcı son iki yıldır bu çılgın çantaları üretiyormuş. Pastanelerin yumuşak, sıcak ve ağız sulandıran tatları artık ellerde çanta olarak gezmeye başlamış tasarımcı ile.

ilginç çanta modelleri
İlginç Çanta Modelleri

Görenleri hem şaşkına çeviren hem de ağzını sulandıran bu yiyecek çantaları çoğunlukla tatlılardan esinlenilmiş. Kısacası artık yiyeceklerden ilham alan çantalar, örneğin tavada pişmiş yumurta, krep ve hatta pötibör bisküi şeklinde bile seçilebilir.

Çanta seçimi artık tamamen kişilerin damak zevkine kalmış!

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*