Sevgilinize Süpriz 10 Adet Dalgalı Saç Modelleri

Saçlar bir bayan için en önemli şeylerden biridir. Saçının bakımlı ve güzel olmasının yanında saçının modelinin de güzel olması önemlidir. Dalgalı saç modelleri saç modelleri içerisinde tercih edebileceğiniz modeller arasındandır. İstediğiniz dalga modelini saçlarda uygulayabilirsiniz. Bunun için illaki kuaföre gitmeniz gerekmez. Şimdi bunun için kullanabileceğiniz saç şekillendiriciler vardır ama çok kullanırsanız saçı yıpratabilir ara sıra kullanmanız daha iyi olur.

Bunlarla saçınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Düz saçtan sıkılıp dalgalı saçlar hayal edenler için bu model kullanılabilir. Akşamları saçınızı yıkadıktan sonra saçınızı çok kurutmayıp hafif ıslak saçla küçük örgüler yaparak yattığınızda sabah uyanınca saçlarınızı çözerek dalgalı bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Okul Saç Modelleri

Okul zamanlarında saçlar en büyük sorunlardan biri olabilir. Okulda hem derli toplu gözükmek hem de sıradanlıktan kurtulmak için okul saç modelleri tam size göre olabilir. Bu saç modelleri hem yapılması kolay olup hem de hoş bir görünüm sağlıyor. Arkadaşlarınız arasında güzel görünmek için bu saç modellerinden denenebilir. Örnek verecek olursak yandan örgü yapabilir ve arkasını salık bırakabilirsiniz. Ya da at kuyruğu modeli de tam size göre olabilir. Bunun gibi farklı modellerde deneyebilirsiniz.

Uzun Saç Modelleri

Her ne kadar artık bir çok bayan kullanım açısından rahat olması ve ayrıca şık gözükmesi açısında kısa  saçı tercih etse de hala uzun saçtan vazgeçemeyenlerde vardır. Ben fazla uzun saçtan yana değilim çünkü bakımı zor olmakla beraber özel bir zaman harcamanız da gerekiyor. Uzun saçı sevenler için tabi ki önerilerimiz olacak. Uzun saç modelleri içerisinde pek çok alternatif bulabilirsiniz. İster düz modeller deneyebilir ve salık yapabilirsiniz. İsterseniz dalgalı saç modelini deneyebilirsiniz. İsterseniz topuz modellerinden uygulayabilirsiniz. Bu konuda birçok seçenekler bulunur. İstediğiniz modeli saçınız için uygulayabilirsiniz.

(Galeri İçin Resimlere Tıklayın)

Saç Kesim Modelleri

Saç modellerinden bu yazımızda size bahsetmeye çalıştık. Biraz da dilerseniz saç kesim modelleri konusunda da bilgilendirelim. Saç kesimi için kırıklarınız güzelce alındıktan sonra saçınız kesim için hazırdır. Saç kesim modellerinden kısa saç kesimi çoğu kadın tarafından tercih edilir. Bunlar arasında küt kısa saç kesimi en çok tercih edilenidir. Bunun dışında kaküllü saç kesimi, simetri saç kesimi gibi farklı saç kesimleri de bulunmaktadır. Zevkinize uygun olanı ve size yakışanı tercih ederek saçınız kestirebilirsiniz. İsterseniz bu konuda uzmandan yardım alabilirsiniz.

Dağınık Topuz Modeli

saç modelleri arsında dağınık topuz modeli topuz modelinde değişik bir görünüm elde etmek isteyenler için düşünülebilir. Bu saç modelini şık bir kıyafetiniz için yaptırabilir ve istediğiniz davete gidebilirsiniz. İstediğiniz şekilde elbisenize uygun olarak bu modeli uygulayabilirsiniz. Topuz modelleri arasında bu model de artık bayanlar tarafından çok tercih edilir olmuştur. İsteyenler bu modeli kullanabilirler.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*