Deri Ceket Kombinleri İçin Püf Noktalar

Her yıl değişen moda akımları içinde bu yıl giyecek deri ceket ve pantolonlar var.

Deri ceket kombinleme önerilerimizden yararlanmak isterseniz aşağıda vereceğimiz olan modelleri kullanabilir, şık tasarımlarını aldığınız deri ceketlerle istediğiniz pantolon ve gömleği kullanarak şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Deri Ceket Kombinleri

Kot Pantolon ile: Deri parçalar her kıyafet üzerine yakışabilecek şıklığı bulunurken, bu yılın modası içinde bulunan bir çok deri yapım ceket rengi de piyasaya sürüldü. Deri ceketlerde bulunan aksesuarlar renkli yapılırken bazı deri ceket aksesuarları da kot renginde yapılarak kot pantolonlara uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Bir çok bayanın rahatlığı yüzünden tercih ettikleri kot pantolonları sevdiğini biliyoruz. İşte size fırsat şıklığı yakalayın kendinize kot pantolonlarınızın üzerine birkaç tane ceket alın.

Deri Ceket Renk Seçenekleri
Ceketlerde Renk Seçenekleri

Deri Pantolon ve Ceket: Ceketinizi aynı renk deri pantolonlarla giymek büyük bir olumsuzluk oluşturabilir. Fakat ceketleri farklı renklerde deri pantolonlarla giymek kişinin duruşunu zenginleştirmeye yarayacaktır. Deri ceket ve deri pantolonların renklerini zıt renklerden seçtiğinizde ayakkabılarınızın kumaş spor ayakkabı olmasına dikkat ediniz.

Deri Ceket ve Kumaş Pantolon

En iyi kombin olduğu düşünülen deri yapım bir ceket ve kumaş pantolon kombini yıllardan beri yapılabilen kombinler arasındadır. Her kiloda ve boyda kadına yakışan bu kombin deri kombinler sıralamasında ilk sırayı almalıdır. Fakat bu kombinle deri bir çizme giymek unutulmamalıdır.

Deri parçalar her mevsimde değişik kumaş türleriyle ve jean pantolonlar ile birlikte kombinlenebiliyor, bu nedenle aşırıya kaçılmamak kaydıyla gerek günübirlik giyiminizde gerek özel günlerde kombinlerde kullanılabilirler.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*