Erkeği Soğutan Hareketler

İlişkilerde kadınların ve erkeklerin beklentileri oldukça farklı olmaktadır. Kadınlar ve erkeklerin yaratılış doğası gereği farklı olmaları da oldukça normaldir. Bayanlar ilgi isterken erkekler ilgiden sıkılmaktadırlar. Erkeklerin ilişkiden soğuma sebeplerinden biri aşırı ilgi göstermektir. Bu erkeklere ilgi çekici gelmez aksine kendinizden itmektedir. Genel olarak erkekleri ilişkiden soğutan hareketlerden biri de dış görünüştür.

Birlikte olduğu bayanın her zaman bakımlı olmasını görmek isterler. Kıyafetlerin, saç ve makyajın büyük etkisi bulunmaktadır. Kullanılan bir parfüm bile erkeklerin oldukça hoşuna gidebilecek önemli ayrıntılardandır. Bunun yanı sıra kendine güvenen bayanlardan hoşlanırlar. Gerek konuşmaları gerek tavırları hatta yürüyüşlerine kadar kendinden emin olan bayanlar erkeklerin ilgisini çekmektedir. Ama aksine içine kapanık, pısırık bayanlar erkekleri ilişkiden soğutmaktadır.

erkegi-sogutan-hareketler

Erkekleri Soğutmamak İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bir ilişkiyi yürütmek için bu konuda eğitim almak, kitaplar okumak, araştırmalar yapmak hiç önemli değildir. Erkekler kendi olan doğal bayanlardan hoşlanmaktadır. Fakat kendini geliştirmiş, her konuda konuşabilecekleri ve fikirlerine saygı duydukları bayanları tercih etmektedirler. Ayrıca erkeklerin bayanlardan soğuma sebeplerinden biri de devamlı kontrol altında tutulmaktır. “Neredesin, kiminlesin, yanında kim var?” gibi sorulardan boğulan erkekler devamlı bir güvensiz ilişkide gibi hisseder ve bu ilişkiden kurtulmak ister. Bu nedenle erkekler güven duyulmadığını anladığında ilişkiden soğumaya başlar.Kıskanç kadınlardan erkekler pek hoşlanmazlar.

Erkekler ve Kıskançlık

Bayanlar genelde erkeklerin kıskanmasından hoşlanır ve devamlı kıskanılmak ister. Fakat erkekler ise bu durumda tam tersi düşünürler. Bir bayan tarafından devamlı kıskanılmaktan oldukça sıkılır ve bunalırlar. Bu ilişki onlara sıkıntı verir ve kendilerini hapsedilmiş gibi hissederler. Özgürlükleri kısıtlanan erkekler de kafes içerisinde gibi bir ilişki yaşamaktansa ilişkiye son vermeyi tercih ederler. Erkekler kıskanılmaktan hoşlanmaz ve ilişkiden soğurlar. Bu nedenle erkekler ve kıskançlık konusunda bayanların buna dikkat etmesi gerekmektedir. Sevgisini başka yollar ile göstermelidir. Son zamanlarda çok sık karşılaşılan bir durum olan bayanların sevgilileri ile çocuk gibi konuşması erkekleri ilişkiden iter. Bir bebek veya çocuk gibi konuşan bayanlardan erkekler hoşlanmamakta aksine bu durum iğreti gelmektedir. Bu nedenle bayanlar olduğu gibi davranmalıdır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*