Mango Gece Elbisesi Koleksiyonu

Bohem tarzı şık etkileşimlerin olduğu Mango gece elbisesi koleksiyonu, zımbalı tasarımlar, ultra feminen ya da erkeksi motiflerin bulunduğu görsel bir şölen sanki. İnce tüller, geniş kollar ve bol bol kullanılmış olan payet işlemeler gecelere damgasını vuracak. Ceket ve gömlekler, genellikle çiçek desenleri ile süslenmiş.

gece elbisesi modelleri
Gece Elbisesi Modelleri

Sezonun Öne Çıkanları

Kelebek kollar ve çan etekli silüetler cazibeyi arttırmak çin kullanılmış. Koleksiyonun bir bölümünde ise daha rahat tasarımlar öne çıkmış. Bu tasarımlar aynı zamanda şıklıktan da ödün vermemiş. İnce hayvan desenleri, dümdüz koyu bir siyah ürün, vücudu sarıp sarmalamış gibi duran etekler….

mango abiye elbise
Mango Gece Elbisesi 2017

Feminen noktada uçuşan kumaşların, fırfır ve volanlar ile dansı söz konusu. Renkler pastel pudra tonlarından, sarılara, fuşya pemebelerden somonlara dalgalanıyor. Elbette siyah ama bu sezon gece gibi simsiyah vazgeçilmez bir renk…

mango
Mango Gece Elbisesi Koleksiyonu

Gecelerde erkeksi baskın yönünü öne çıkarmak isteyen hanımlar için palazzo pantolonlar ve üze-rinde zıtlık oluşturacak ince tül detaylı gömlekler hoş görünümler yaratabilir hanımlarda.

Tarz Meselesi

Kısa elbiseler ile rahat edenlerdenseniz, Mango 2017 gece elbisesi koleksiyonu içinde, mini elbiselerin payet işlemeler ile hareketlendirildiğini unutmayın.

mango gece elbisesi
Mango 2017 Trendleri

Ama çiçek desenli tüllerin uçuştuğu kısa, romantik elbiseler de seçilebilir. Çiçek desenli elbiselerde toprak tonlarını tercih etmek daha doğru olacak bu sezon. Toprak tonlarına en çok uyan ve toprağı canlandıran renk olan yeşil eklenerek…

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*