Mavi Abiye Modelleri

Yılın modası kadife mavi abiyelerde de kendini gösteriyor. Özel davetlerin klas kıyafetleri arasında yer alan abiyeler sezonun rengi olan mavi ile ve yine sezonun rengi kadife kumaşlar ile birleşince mükemmel görüntüler elde ediliyor.

koyu mavi abiye
Koyu Mavi Abiye Modelleri

Vücut tipine göre üst kısmı tam olarak oturan, önden kayık yaka görünen, arkadan ise derin bir degaje dekolte ile etekler yerlere kadar olacak şekilde tasarlanabiliyor. Tercihe bağlı olarak kiloş uzun bir etek olabileceği gibi balık formunda da tasarlanabilecek olan bu mavi abiye modeli asil şıklığın bir simgesi haline gelir.

mavi abiye modelleri
Abiye Modelleri 2017

Dökümlü Kumaşlar

Yaz günlerinin sıcak havalarında, örneğin; bir kır düğününde, davetlilerin rahatlıkla kullanabileceği, dökümlü kumaşlardan hazırlanmış, helen tarzı bir elbise ile sıcaktan bunalanlar için bir ferahlama şansı yaratılmış olabilir.

mavi abiye
Mavi Dekolteli Abiye

2017 yazında yine tek omuzlar geri geliyor gibi sanki. Helenistik figürleri sevenler için tek omuzlu, dökümlü kumaşlardan hazırlanmış, uçuş uçuş mavi abiye elbise giyeni bir peri kızına döndürecek birden.

Kış Güneşi

Mavi abiyeler, kışlık tasarımlarda biraz önce de dediğimiz gibi kadife ile örülmüş şekilde hazırlanıyor. Ama gençler için daha parlak bir seçim olarak vinil, parlak kumaşlardan da tasarım çalışılabilir.

tesettür mavi abiye
Tesettür Mavi Abiye

2017 kış sezonunun en favori kumaşlarından biri vinil kumaşlar. Işıltısı ile hazırlanan tasarımları iyice parlatacak ve giyen genç hanımlar bir kış güneşi gibi parıl parıl içimizi ısıtacak.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*