Sefamerve 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tesettür modasının öncü ve yenilikçi markalarından Sefamerve tasarından hazrlanan Sefamerve ilkbahar yaz koleksiyonu rengarenk ve oldukça modern bir şekilde karşımıza çıktı. Elbiseden tuniğe, çeşit çeşit pantolonlara, etekten eşarba yani neredeyse tepeden tırnağa şık ve zarif bir görüntü elde etmenizi sağlayacak bu koleksiyon tesettürlü bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alacak gibi görünüyor.

sefa merve
Sefa Merve

Rengarenk, Uçuş Uçuş Sefamerve Tunikleri

Tunik, tesettür modasının vazgeçilmez parçalarının başında gelmektedir. Çeşit çeşit kol detaylarıyla, çan koldan karpuz kola kadar farklı şekillerle tasarlanmış olan Sefamerve ilkbahar yaz koleksiyonu müdavimi sefamerve tunikleri etek ucunda ve kol detaylarındaki fırfırlarla oldukça şık ve havalı bir hale bürünmüş durumda.

sefa merve tesettür giyim
Sefa Merve Tesettür Giyim

Tunikler özellikle pantolon kullanan tesettürlü bayanlar için oldukça önemli bir tesettür kıyafet parçasıdır. Sefamerve de tuniklerin bu önemli konumunu göz önüne alarak bir ihtiyacı gidermenin yanında şık ve başarılı bir tasarım çizgisine kavuşan tunikler ortaya koymuş.

En Yeni Sefamerve Uzun Elbiseler

Nakış modasının moda dünyasında giderek yükselen ve daha etkili bir şekilde duymaya başladığımız ayak seslerini Sefamerve koleksiyonunda yer alan uzun elbiselerde de hissetmekteyiz. Farklı formlarda, çeşit çeşit renklerde ve birbirinden farklı tasarımlarla Sefamerve ilkbahar yaz koleksiyonu elbiseleri birbirinden güzel şallarla yorumlayıp kombinleyerek hem modern, hem şık hem de rahat bir tesettür modası kompozisyonu elde edebilirsiniz.

2017 sefa merve giyim
2017 Sefa Merve Giyim

Kottan kumaşa değişik yapıda tasarlanan ve oldukça geniş bir renk çeşitliliğine sahip elbiseler tesettürlü bayanlar için oldukça tercih edilesi bir şekilde çeşitlenmiş durumda. jakarlı, kloş, kot elbiseler yine elbiselerdeki pile, boncuk, büzgü ve ekose gibi değişik detaylarla zenginleşerek tek başına bir moda başarısını gözler önüne seriyor. Elbiselerdeki nakış, püskül ve desen gibi ufak detaylar ise her türlü formdaki elbiselere bir artı puan kazandırmış.

Sefamervenin 2017 koleksiyonu ile siz tesettür modasının şıklığı ve zerafetini üzerinizde taşıyabilir, moda zevkinizi konuşturabilirsiniz.

sefa merve 2017 kombinleri
Sefa Merve 2017 Kombinleri

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*