Siyah Elbise İçin Kombin Önerileri

Siyah Kombinler
Siyah Kombinler

Siyah, kadınların çoğu zaman vazgeçemedikleri bir renk olduğunu söylesek yanlış olmaz. Hayatlarının birçok url kısaltma servisi noktasında gerek elbiselerinde, gerek çantalarında, gerek ise takılarında daima siyah renk seçmeye önem verirler. Siyah renkten oluşan elbiselerde kombin oluşturmak oldukça zordur.

Kombinde Takı Seçimi: Birçok kadın, sadece elbiseye ayakkabı seçimi yaparken zorlanır. Bunun temel nedeni, odak noktanın sadece elbise üzerinde 2017 fuar takvimi olmasından kaynaklanmaktadır. Oysaki kombim seçimlerinde bütünsel düşünmek önemlidir. Elbise ile beraber seçilecek takı ve çanta renginin de ayakkabı seçiminde önemli bir yeri vardır.

Kombin Seçiminde Renk Uyumu: Kombin seçimlerinde elbise renginin belirlenmesinin ardından ikinci seçimi çanta ile yapmak daha doğru olabilir. Seçilen çantanın rengi ile ayakkabı renginin aynı olması kombin açısından güzel bir görünümün oluşmasını sağlar. Siyah elbise ile beraber seçilecek kırmızı bir çanta ile kırmızı bir ayakkabı görsel açıdan kadınlara güzel bir görünüm katacağına eminiz.

kisa-siyah-elbise-modelleri

Yapılan Kombinde Renk Seçimi: Seçimleriniz sırasında ayakkabı renginizi siyah olmasından kaçının. Elbise ile beraber ayakkabı renginin de siya olması, görünüm açısından boğuk bir izlenimin oluşmasına neden olabilmektedir. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere siyah elbisenin altına en uyumlu ayakkabı rengi kırmızı olduğunu söyleyebiliriz.

gumus-incili-taki

Kombinde Aksesuarların Önemi: Bunun yanında son zamanlarda birçok kişinin de siyah elbise altında ayakkabı seçiminde renk olarak gümüş rengini sıkça kullandığını görüyoruz. Gümüş rengi ile beraber çanta seçimini de kırmızı olarak belirlenmesi durumunda ortaya muhteşem bir kombin çıkacağına emin olabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*