Siyah Jean ile Sokak Stili

Kıyafet Seçiminde Siyahın Tonları
Kıyafet Seçiminde Siyahın Tonları

Kadınların kıyafetlerine özen gösterirken sokak kıyafetlerine önem verdiklerini bilmekteyiz. Sıklıkla gezmeye çıkılan alışveriş merkezleri, sinemalar, tiyatrolar ve yürüyüşler için çok fazla göze çarpmayan ve rahat kıyafetler arasında en fazla tercih edilen siyah jean pantolon modelleri yer alıyor.

Bu tip pantolonlar kadınlar tarafından kurtarıcı kıyafetlerin içinde yer alırken bir kadında bazı zamanlarda birkaç taneden daha fazla rahat kullanımı açısından jean modelli pantolonlardan bulunabiliyor.

Siyah Jean Modeli İle Farklı Bir Hava
Siyah Jean Modeli İle Farklı Bir Hava

Jean Pantolon Kombinleri

Jean pantolonlarla her zaman giyilebilecek kazak, gömlek, buluz ve penye tipi üstlüklerin hepsi hemen hemen siyah jean üzerine uyum sağlayabilmektedir. Fakat siyah jean ile en fazla tercih edilmesi gereken üst kıyafetler dar tipli ve gömlek stili olan kıyafetler olmalıdır.

Çok fazla aksesuar kaldırmayan jean pantolonlarda son zamanlarda yapılan yırtık modası kendiliğinden aksesuar oluşturmak için yapılmıştır. Çok fazla kıyafet aksesuarı kullanmak istemeyen bayanların tercihi yırtık jean pantolon modelleri çoğu zaman siyah renkte kullanılmaktadır.

Yeni Tarz Jean Modeli
Yeni Tarz Jean Modeli

Ünlü Markalarda Bir Çok Çeşit

Günümüzde ünlü kot pantolon markaları içinde bir çok jean modeli bulunmaktadır. Bu modellerde hem şık duruş hem de rahat bir görüntü yakalanabilir. İyi bir ayakkabı seçimi yapmak jean pantolonlar için önemlidir.

Yapılan ayakkabı ve jean pantolon seçeneklerinde kullanılan renklerin hepsinin birbirine uyum sağlaması jean tipi pantolonları ve ayakkabıları üzerinizde daha şık bir şekilde göstermeye yarayacaktır. Sokak stili yakalamak isteyen bayanlar için siyah renk tercih edilebilir.

Yırtmaçlı Jean Modelleri
Yırtmaçlı Jean Modelleri

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*