Topuklu Ayakkabı Ve Stiletto

Bayanların vazgeçilmez tutkusu olan ayakkabılar farklı modelleri ile her zaman ön planda tutulmaya devam ediyor. Özellikle stilettolar her mevsimde rahat bir şekilde kullanılabildiğinden ve her kıyafetin altına uyum sağladığından dolayı rahat bir şekilde kombin yapılabilen bir ayakkabı modeli olduğundan dolayı bayanlar tarafından en çok tercih edilen modellerdir.

Topuklu Stiletto
Topuklu Stiletto

Topuklu ayakkabılar yürüme açısından pek çok bayana rahatsızlık vermesine rağmen yine de bayanların vazgeçemediği bir ayakkabıdır. Topuklu ayakkabılar bacakların daha uzun görünmesini sağlamakta, şık ve göz alıcı bir görünüm kazandırmaktadır.

Stiletto Modelleri
Stiletto Modelleri

Zarif ve şık tasarımları ile bayanların gözdesi olan topuklu ayakkabı ve stiletto modelleri 2018 yılında da bayanların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Ayakkabı Seçiminde Dikkat

Ayakkabı seçimi yaparken ayakların kemik yapısı, eklemlerin genişliği ve eklemlerin dolgunluğu büyük ölçüde rol oynamaktadır. Ayakkabı satın alırken satın alacağınız ayakkabıyı mutlaka denemeniz gerekmektedir. Ayakkabı alırken ayakkabı ölçünüzün doğru olmasına özen göstermelisiniz. Ayakkabı ne büyük ne de küçük olmalıdır. Bunun sebebi ise küçük ayakkabı ayağı sıkar, büyük ayakkabı ise ayaktan çıkarak rahatsızlık hissi uyandırır. Özellikle çalışan bayanların ayakları gün içerisinde sürekli olarak ayakkabı içerisinde kaldığından dolayı ayakkabının konfor ve rahatlığı önemlidir.

Topuklu Ayakkabı Modelleri
Topuklu Ayakkabı Modelleri

Ayrıca ucuz malzemeden üretilmekte olan ayakkabılar ayaklarda mantara yol açabilmektedir. Bu sebepten dolayı ayakkabı seçimi yaparken kaliteli malzemelerden üretilen ayakkabı satın almaya özen gösterin.

Topuklu Ayakkabı Ve Stiletto Kombini

Topuklu ayakkabı ve stiletto modelleri her bayanın dolabında mutlaka yer alması gereken bir ayakkabı modelidir. Kolay kombin yapılabilir olması bayanların en büyük kurtarıcısı olmaktadır. Elbiseler ile şık bir kombin yaratan stiletto modelleri aynı zamanda pantolonlarınız ile de kombin yapılarak şık ve trend bir görünüm elde etmenize yardımcı olmaktadır. Farklı renk ve model seçenekleri ile 2018 yılında da en çok tercih edilen ayakkabı modelleri yine stiletto olarak gözlemleniyor. Genellikle her ne kadar siyah renk bayanların vazgeçemediği bir renk olarak bilinse de bordo, bej, krem ve pudra tonlarına sahip olan topuklu ayakkabı modelleri de yoğun ilgi görmektedir.

Siyah Stiletto
Siyah Stiletto

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*